SLOVENSKÍ ANJELI

 

Dedičstvo otcov zachovaj nám, Pane.

Slovenskí Anjeli je unikátny projekt vytvorený pre vianočné trhy, firemné večierky, divadlo či veselice. Anjeli odetí v ručne vyrobených upcyklovaných kostýmoch rozdávajú dobré správy a svojou prítomnosťou navodzujú pozitívnu náladu. V zásobe majú stovky odkazov od našich predkov.

Slovenski Anjeli Slovenski Anjeli

A aké sú tie dobré anjelské správy? Porekadlá, príslovia či pranostiky majú v sebe viac múdrosti, než veľa z toho, čo sa dnes považuje za spoľahlivý zdroj informácií. Usmej sa na anjela a dostaneš správu, ktorú dostať máš. Správu z minulosti, ktorá ti pomôže kráčať ďalej. Zbierka slovenskej ľudovej slovesnosti je takmer nevyčerpateľná, nazri do nej s našimi anjelmi.

Slovenski Anjeli Slovenski Anjeli

Kostýmy anjelov sú jedinečné, ručne vyrobené z vintage materiálov, second handu a zvyškov z rôznych predchádzajúcich projektov. Na ich výrobu sme použili materiály, ktoré dostali druhú šancu a tak upcyklujeme textil či znova do života zapájame veci, ktoré boli odsúdené na zabudnutie.

Slovak Angels Slovak Angels

Tento projekt je kolaboráciou dvoch slovenských žien - slow fashion dizajnérky Martiny Marekovej Kuipers a bodypainting umelkyne Andrei Jackovej. Naše cesty sa skrížili, aby vznikli títo anjeli - asi preto, že obe v nich veríme a máme radi dobré správy.

Slovak Angels Slovak Angels

Projekt je určený pre firemné akcie, divadlo či vianočné trhy. V súčastnosti je k dispozícii 10 anjelov. Naši anjeli sú čisto pozitívne mystické bytosti a nereprezentujú žiadne vierovyznanie.

Info a rezervácia: telefonicky 0904544152 (Martina) alebo 0903467773 (Andrea), mailom na info@slovenskianjeli.sk

Slovenski Anjeli autorky

 Slovenski Anjeli

SIZING
 SIZE BUST WAIST HIPS
S/36 84cm/33" 66cm/26" 90cm/35.5"
M/38 88cm/34.5" 70cm/27.5" 94cm/37"
L/40 92cm/36" 74cm/29" 98cm/39"
XL/42 96cm/38" 78cm/30.5" 102cm/40.5
XXL/44 100cm/39.5" 82cm/32" 106cm/42"
 

BUST

The actual measurement around the fullest part of the bust, not your bra size. For bust size measure around your chest at the fullest point not wearing a padded bra. Make sure to go under your arms.

WAIST

Measure around the smallest part of your waist with one finger between your body and the measuring tape.

HIPS

Do this one in front of the mirror - measure around the widest point of your hips (front view) and be sure to include your bum. Stand with your feet and legs together and try to keep the measuring tape level to the ground while it circles your body.

This is our default standard sizing.
Please feel free to contact us for a made-to-your-size orders!